Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinegrzejniki-ozdobne blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
18787 odwiedzin | wpisów: 30, komentarzy: 13, artykułów: 8, obserwuje: 9

Eleganckie grzejniki ozdobne do stylowej kuchni

autor: grzejniki-ozdobne blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Nowoczesny grzejnik ozdobny do kuchni

Niezależnie od tego, w jakim stylu chcesz mieć urządzoną kuchnię pamiętaj, że aby aranżacja była harmonijna i spójna musisz zadbać o każdy jej element. Wybierając grzejnik ozdobny do kuchni dopasuj jego kształt, formę i kolor do wnętrza – w ten sposób dodasz uroku i stylu całemu wnętrzu, podkreślisz charakter całego wystroju.

W modnej kuchni wspaniale prezentować się będą:

  • grzejnik ozdobny Magic H,

  • kolorowe grzejniki Afro New i Tubus,

  • grzejnik dekoracyjny Indivi New jako tablica do pisania.

Czytaj również JAKI KOLOR GRZEJNIKÓW WYBRAĆ?»

Grzejnik ozdobny w jasnej kuchni

Jeśli marzy ci się jasna kuchnia, w której dominować będą pastele, ciepłe beże i ponadczasowa biel a całość chcesz uzupełnić stylowymi dodatkami z drewna i naturalnych materiałów zdecyduj się na wstawienie niezwykle stylowego, idealnie gładkiego grzejnika dekoracyjnego Magic. Jego front, wykonany ze stali węglowej, przykryty został taflą z hartowanego szkła, dzięki czemu grzejnik ma idealnie gładką i lśniącą powierzchnię.

Kolorowe grzejniki dekoracyjne do modnej kuchni


Grzejnik ozdobny Magic możesz pozostawić jego oryginalnym, białym kolorze lub wykorzystać dowolną grafikę czy zdjęcie i zamienić go w główny element dekoracyjny swojej kuchni. Dzięki temu możesz w subtelny sposób ożywić jasne wnętrze kuchni i wprowadzić do niego swoje ulubione kolory i obrazy bez konieczności organizowania dodatkowego miejsca na ścianie.

Sprawdź cenę GRZEJNIKA OZDOBNEGO MAGIC»

Do jasnej kuchni możesz zdecydować się również na kolorowy grzejnik dekoracyjny, który ożywi aranżację i doda jej niebanalnego charakteru.

Grzejnik jako tablica do pisania w nowoczesnej kuchni

To propozycja dla wszystkich miłośników nowoczesnych i niezwykle oryginalnych rozwiązań – zaskocz swoich gości wstawiając do swojej kuchni niebanalny grzejnik dekoracyjny, który oprócz dostarczania ciepła w sezonie grzewczym pełni również funkcję tablicy do pisania.

Grzejnik ozdobny jako tablica do pisania


Grzejnik Indivi New jest idealnie płaski i szklisty, jego czarny kolor będzie doskonałym podkreśleniem koloru mebli i ścian a funkcja tablicy do pisania umożliwi ci robienie szybkich notatek, pozostawianie wiadomości dla bliskich czy zapisanie przepisu na ciekawą potrawę.

Zobacz wszystkie MODNE GRZEJNIKI OZDOBNE»

Grzejnik Indivi New jest łatwy w utrzymaniu w czystości, pięknie lśni i odbija światło, prezentuje się niezwykle estetycznie i elegancko – jest doskonałym uzupełnieniem aranżacji każdej nowocześnie urządzonej kuchni.


W jaki sposób dobrać grzejnik do pomieszczenia?

autor: grzejniki-ozdobne blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Dobór grzejnika do pomieszczenia - poradnik

Zanim zamówisz grzejniki do swojegu domu powinieneś odpowiednio dobrać ich rozmiar do pomieszczeń, w których się będą znajdować. Na wybór grzejnika nie może wpływać jedynie jego kształt - dowiedz się, co jeszcze musisz wziąć pod uwagę przy zakupie grzejników ozdobnych.

Przeczytaju artykuł, w którym nasz specjalista w przystępny sposób wyjaśnia, co trzeba wiedzieć, aby odpowiednio wybrać grzejnik - dzięki temu unikniesz pomyłek i nieprzyjemnych niespodzianek. 

Czytaj artykuł o tym JAK DOBRAĆ GRZEJNIK DO POMIESZCZENIA»


Modny grzejnik ozdobny w pokoju nastolatka

autor: grzejniki-ozdobne blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Grzejnik dekoracyjny w pokoju młodzieżowym

Urządzenie pokoju młodzieżowego nie jest łatwym zadaniem - wszystko musi być nie tylko gustowne, funkcjonalne ale i modne. Nie pozwól, aby aranżację popsuł nieestetyczny kaloryfer, który twoje dziecko będzie chciało ukryć za firanką.

Zobacz MODNE GRZEJNIKI DEKORACYJNE»

Nowoczesne grzejniki dekoracyjne dostępne są w każdym kolorze i będą oryginalnym elementem ozdobnym w pokoju nastolatka - z powodzeniem znajdziesz idealny model pasujący do charakteru wnętrza.

Możesz wybrać oryginalne grzejniki ozdobne pionowe w modnych kolorach lub zaskoczyć swoje dziecko i zainstalować mu grzejnik z nadrukiem przedstawiającym jego idola.

Czytaj cały artykuł o GRZEJNIKACH OZDOBNYCH DO POKOJU MŁODZIEŻOWEGO»


Komentarze (1)
autor:krzysztof-77  dodano: 2016-07-08 | 10:01:33
Rzeczywiście świetny pomysł do pokoju nastolatka. Mój chłopak by co pół roku zmieniał wystrój pokoju na zupełnie inny... taki grzejnik będzie się dobrze prezentował w różnych aranżacjach a jak jeszcze sobie można kolor wybrać to już w ogóle bomba :D a najlepsze jest to, że (o ile dobrze doczytałem)można sobie swobodnie wybrać rozmiar takich kaloryferów

Gustowne grzejniki do pokoju dziennego

autor: grzejniki-ozdobne blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Grzejnik dekoracyjny do pokoju dziennego

Skończyły się czasy, kiedy nieestetyczny grzejnik musiałeś chować za firanką czy zasłonami, aby swoim wyglądem nie psuł wystroju wnętrza. Teraz nie musisz się martwić o odstraszający kaloryfer - wystarczy, że zamienisz go w nowoczesny grzejnik dekoracyjny, z którego uczynisz główny element aranżacji pokoju dziennego.

Ulubione zdjęcie, grafika lub napis - umieść na swoim grzejniku co tylko zapragniesz i dopasuj go do wystroju wnętrza. Zobaczysz, że będzie wzbudzał zachwyt u wszystkich twoich gości a pomieszczenie nabierze niebanalnego charakteru.

Przeczytaj więcej o GRZEJNIKACH OZDOBNYCH DO POKOJU DZIENNEGO»